| Menüpont: Dél-Alföld Liga (DAL) - Játék a neten

KÉSZ. RAJT!Kép

Már lehet jelentkezni a DAL4-re

2009.02.21

Kép MELYIK CSAPAT A LEGJOBB A RÉGIÓNKBAN?

Ezt a kérdést már negyedszer tesszük fel: de megint új vagy először egy korábbi győztesé lesz a DAL4 trófea!

Már lehet jelentkezni a IV.Dél-Alföld Liga sorozatra a www.rugbymania.net játékban, de csak dél-alföldi csapatok regisztráljanak!

DAL4 - IV. Dél-Alföld Liga

2009.02.08

Néhány nap,és kiírásra kerül a dél-alföldi csapatok részére a 4. ligasorozat, a DAL4!

Csak régióbeli csapatok jelentkezhetnek a netes rögbijátékra, a Mérkőzések/ Tornák/ Regisztráció nyitva menű alatt fogod majd megtalálni február 10-től a kiírást. Kép

Hazai győzelem

2008.12.24

Kép

MEGVAN A 3. GYŐZTES!

A hazai pályán játszó Prague szurkolói örülhettek a III. Dél-Alföld Liga (DAL3) döntője után, ahol szoros mérkőzésen 23-20-ra legyőzték az Öregfiúk Seniority RC gárdáját.

G R A T U L Á  L U N K  !

Út a döntőbe

2008.12.16

November elején 32 dél-alföldi csapat pályázott a liga győztese címre DAL-ban, mára ketten maradtak versenyben: a liga újonc Prague mellett a rendező Öregfiúk gárdája. Hogy ki lesz a befutó, arra még egy hetet kell várni!

Kép

Búcsúzott a DAL címvédője

2008.12.02

| Hozzászólások: 1

Négy csapat viszonylag könnyen, négyen igen szoros küzdelemben harcolták ki a továbbjutást. 1 pont a Trolls, 2 pont a Gorillák, 3-3 pont a Power és a Rapi búcsúját jelentette.

Igazán a címvédő Gorillák lehetnek mogorvák, a jóval fiatalabb Medvéktől végül hosszabbításban kaptak ki, így már biztos nem lesz címvédés.

Csoportköri esélyek DAL3-ban, avagy ki dalol a végén?

2008.11.23

Kép Utolsó csoportköri mérkőzések előtt a DAL3, a továbbjutók és kiesők küzdenek. De ki melyik lesz?

DAL 3

2008.09.26

Kép Új szezon, új sorozat, immár a 3. Dél-Alföld Liga!!

Még mindig: Csak dél-alföldi csapatoknak!!

Végetért az II. Dél-Alföld Liga sorozat

2008.08.20

Idén augusztus 12 és 19.-én játszották a Dél-Alföldi Liga (DAL) 2.sorozatának döntő és helyosztó mérkőzéseit. A teljes sorozatban mindössze egyetlen vereséget elszenvedett Mogorva Gorillák a Mystic Arrows csapata ellen mindkét döntő összecsapást megnyerve szerezte meg az idei trófeát, míg a RobiXteam csak a második meccset nagyobb arányban nyerve a Deszk ellenében -  igazolva az osztálykülönbséget,- végül a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhat. A sorozatban egyedüliként mindkét felsőbb osztálybeli csapatot verő házigazdák végül jobb gólaránnyal előzték meg a Bamba RC-t.

Végetért a DAL II. rájátszás

2008.07.31

Véget értek a II.ligasorozat csoportküzdelmei. A rájátszás 5. fordulóját követően kialakult a döntő és a helyosztók párosítása.