Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Végetért a DAL II. rájátszás

2008.07.31

Rájátszás 5.forduló eredmények:

07.29. Mogorva Gorillák-Deszk 47-10, SzegediDzsedik- Öregfiúk II 11-6, RobiXteam-Szatymazi Saracens 30-0, Bamba RC.- Mystic Arrows 0-30,Gorillák-Gárda19 RC 30-0, Sheeps-Power On RC 9-10, Csabai Csípős- Matthew Cam. 0-30, Sale Sharks- HekkDett 0-30

Végeredmények a csoportküzdelmek után

Felsőház A csoport:# M GY D V + - Kül BP Ptk

1. Mogorva Gorillák (2-2) 8 7 0 1 151-64 87 2 30

2. Deszk (3-8) 8 6 0 2 122-98 24 1 25

3. Öregfiúk II.Team (3-9) 8 5 0 3 81-92 -11 1 21

4. SzegediDzsedik (3-6) 8 4 0 4 89-83 6 4 20

5. H u n s (3-2) 8 3 0 5 82-116 -36 2 14

Felsőház B csoport :# M GY D V + - Kül BP Ptk

1. Mystic Arrows (4-12) 8 7 0 1 208-43 164 2 30

2. RobiXteam(2-2) 8 6 0 2 154-70 84 1 25

3. Bamba RC. (4-15) 8 3 0 5 115-128 -13 4 16

4. King of rugby (3-4) 8 3 1 4 97-94 3 1 15

5. Szatymazi Saracens (3-9) 8 3 0 4 75-155 -80 2 14

Alsóház A csoport :# M GY D V + - Kül BP Ptk

1. Power On RC. (3-6) 8 5 0 3 145-64 81 1 20

2. Sheeps (4-14) 8 5 0 3 121-95 26 1 17

3. Gorillák (4-14) 8 3 1 4 116-80 36 1 15

4. Gárda19 RC (4-09) 8 3 0 5 68-132 -64 1 13

5. Hatalmas Gorok (4-27) 8 0 0 8 11-223 -212 0 0

Alsóház B csoport :# M GY D V + - Kül BP Ptk

1. Matthew Cameron (4-10) 8 5 0 3 127-73 84 1 21

2. HekkDett (4-18) 8 5 0 3 111-72 39 0 20

3. Csabai Csípős (4-09) 8 3 0 5 80-121 -41 0 12

4. Sale Sharks (4-14) 8 2 0 6 86-171 -85 0 8

5. RugbyManiac SC (4-07) 8 2 0 6 78-160 -92 0 8

ugusztus 5.-e pihenőnap, majd következnek a DAL II. döntők augusztus 12. és 19-én a párhuzamos csoportban azonos helyezést elért csapatok között.

A döntő és helyosztó mérkőzések párosítása:

I-II.hely: Mogorva Gorillák-Mystic Arrows , Mystic Arrows -Mogorva Gorillák

III-IV.hely: Deszk-RobiXteam, RobiXteam-Deszk

V-VI. hely: Öregfiúk II.Team-Bamba RC, Bamba RC-Öregfiúk II.Team

VII-VIII.hely: SzegediDzsedik-King of rugby, King of rugby-SzegediDzsedik

IX-X.hely: H u n s -Szatymazi Saracens, Szatymazi Saracens - H u n s

XI-XII.hely: Power On-Matthew Cameron, Matthew Cameron- Power On RC.

XIII-XIV.hely: Sheeps- HekkDett , HekkDett- Sheeps

XV-XVI.hely: Gorillák- Csabai Csípős , Csabai Csípős -Gorillák

XVII-XVIII.hely: Gárda19 RC-Sale Sharks, Sale Sharks - Gárda19 RC

XIX-XX. hely: Hatalmas Gorok-RugbyManiac SC, RugbyManiac SC-Hatalmas Gorok

A végső helyezések az oda-visszavágó eredménye alapján alakulnak ki. Dél-Alföld Liga II. sorozat ünnepélyes eredményhirdetése augusztus 20-án lesz…

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.