Javuló formában

2005.10.05

Delmagyar.hu

2005.10.05. 14:19

A Fitworld Rögbi Club NB II-es csapata a Szentestől elszenvedett vereség után Békéscsabán nyerni tudott, majd a harmadik fordulóban idegenben, Százhalombattán 43–27-re diadalmaskodott.

A Fitworld Rögbi Club NB II-es csapata a Szentestől elszenvedett vereség után Békéscsabán nyerni tudott, majd a harmadik fordulóban idegenben, Százhalombattán 43–27-re diadalmaskodott. A szegedi alakulat javuló formában van, és jelenleg a megyei rivális, a Szentes mögött a második helyen áll. A legutóbbi összecsapáson Varga 10, Bárdosi, Szilágyi, Németh, Bagaméry, Karcsú 5–5 ponttal, míg a rúgó Forgó 8 ponttal járult hozzá a győzelemhez.

A másodosztályú küzdelemben szünet van, hiszen a magyar válogatott a szlovénok ellen világbajnoki selejtezőt játszik a hét végén. A nemzeti együttesnek két Tisza-parti rögbis, Varga János és Szilágyi Csaba a tagja. Varga a bosnyákok elleni hazai derbin húsz percet játszott, és most is meg van minden esélye, hogy az idegenbeli összecsapáson pályára lépjen.